Jesteśmy absolwentami fizjoterapii a niektórzy z nas dodatkowo wychowania fizycznego. Jako zwolennicy aktywnego spędzania wolnego czasu wychodzimy z założenia, że każdy z pacjentów chce jak najszybciej powrócić do bezbólowego i swobodnego wykonywania czynności dnia codziennego (zmiana pozycji, ubieranie, przemieszczanie się) oraz do ulubionych form rekreacji ruchowej. Dlatego  w kompleksowy sposób łączymy różne metody specjalne fizjoterapii celem polepszenia stanu funkcjonalnego pacjenta.

Wiedzę na temat wspomnianych metod zdobyliśmy i ciągle pogłębiamy na licznych szkoleniach podyplomowych, które to tak naprawdę wyposażają rehabilitanta w odpowiednie wiadomości i umiejętności. Warto podkreślić, że samo ukończenie szkoły wyższej nie  wystarcza, a w zasadzie jest przepustką do uczestnictwa w odpowiednich kursach dla fizjoterapeutów.

Niektórzy z nas mieli przyjemność pracować w profesjonalnych klubach sportowych oraz z zawodnikami mistrzowskiego formatu. Niewątpliwie cieszy zaufanie tych wszystkich atletów, którzy wspierają nas swoją rekomendacją.

Posiadamy także doświadczenie w pracy z osobami w wieku 60+. Systematycznie wydłużający się okres pracy zawodowej zmienił postrzeganie i aktywność osób po szóstej dekadzie życia. Dołożymy wszelkich starań, aby komfort życia i niezła forma nie opuszczały seniorów.

Pracujemy z pacjentami indywidualnie, nie ma bowiem dwóch identycznych przypadków.  Stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu i chcemy osiągnąć zamierzony cel; poprawę stanu funkcjonalnego a tym samym jego zadowolenie.